Dziś jest Nowy Rok!

Dzisiaj??
Fakt, nowy rok kalendarzowy jest już blisko. Szybki jest skubany…
Czuję się, jakbym dopiero co zrobiła listę planów na rok 2022. A on już odchodzi.
Patrzę na te punkty właśnie – uśmiecham się na samą myśl o podsumowaniu, ale jeszcze nie teraz. Plany były na cały rok kalendarzowy, więc jeszcze chwila.

Jaki nowy rok? 25 września jest dopiero…
Mimo to dziś wszyscy otrzymujemy zaproszenie do nowego roku i jego energię. Bo właśnie dzisiaj rozpoczyna się numerologiczny rok 2023.

I teraz Ty: Numerologia? A to jakaś gałąź rachunkowości? Hahaha!

Wiesz no, tak jakby 😉 trzeba umieć liczyć 😉
Napiszę Ci tak: Twoja wiedza na ten temat lub jej brak, wiara lub określenie tego bzdurami nie ma tutaj znaczenia. I tak otrzymałeś to samo zaproszenie i tę samą energię, co ja. Może świadomość znaczenia tego czasu, który przed nami, ułatwi Ci podjęcie choć jednej decyzji, zrozumienie choć jednego swojego wewnętrznego pytania: dlaczego tak jest? dlaczego tak się czuję?
Daj się namówić i zaciekawić, przeczytaj.

Numerologiczny rok 2023. Kiedy dodamy pojedyncze cyfry, otrzymujemy 7. To jest energia, która przewodzi nam w tym roku. Energia 7 oznacza spokój, wycofanie, kierunek do środka. Ale nie po to, aby tak dosłownie zamknąć się w sobie. Tylko po to, aby spoglądać częściej w siebie i więcej usłyszeć o sobie. A jest o czym usłyszeć! Ten rok sprzyja własnemu rozwojowi, łączeniu się ze swoimi mocnymi stronami, talentami i obieraniu być może zupełnie nowej ścieżki, na przykład zawodowej. Na przeciwnym biegunie tego aspektu dostajemy w tym roku zapewnienie, że jeśli będziemy się bać, uciekać, opierać zmianom, które nas wołają, a my produkujmy setki “ale”, żeby tego nie robić – dostaniemy w dupę.
Emocje, intuicja, dusza – to jest to, co w tym roku będzie wymagało naszej uważności. Czyli poświęcenia temu czasu i uwagi. Do czego staram się Ciebie zaprosić od pierwszego wpisu na blogu, totalnie nieświadomie, że tak bardzo będzie to pasowało do tego nowego czasu! 

W tym nowym roku jesteśmy bardzo zachęcani do tego, aby zwolnić, aby działać powoli, z refleksją. Z czucia. A na czucie trzeba stworzyć sobie trochę przestrzeni w samotności, bo czucie nie jest tak szybkie jak myśl.
Ten rok mówi do Ciebie:
Wiem, że nauczono Cię pędzić, szybko osiągać cele, walczyć, ścigać się… ale u mnie tak nie jest. Będziesz chciał przyspieszać, ja Cię spowolnię. Będziesz chciał po trupach, nie pozwolę Ci. Będziesz chciał po własnym trupie, też Cię zatrzymam. Więc nie walcz ze mną, z moją energią, tylko buduj i realizuj powoli, cokolwiek tam masz w planach, bo to będzie Twój solidny fundament. Zaufaj mi.
To powiedział numerologiczny rok 2023. Ja tam mu wierzę. Sama mam dużo euforii w różnych dziedzinach i chciałabym osiągnąć coś na wczoraj. 

Dzisiaj nie będzie więcej do czytania. Będą pytania, z którymi Cię zostawię. Pamiętasz wpis o subiektywnej definicji duchowości? Będziesz pewnie potrzebował tych 20 minut, o których tam wspominam.

Nie wiesz jak zacząć słyszeć siebie? Zacznij odpowiadać swoim głosem na cudze pytania:

  1. Gdybyś miał określić Twoje poprzednie 12 miesięcy jako energię – jaka ona była? Co u Ciebie dominowało?
  2. Z czego zrezygnujesz, żeby naprawdę zwolnić w kolejnym roku?
  3. Jakie niedokończone przedsięwzięcie zabierzesz ze sobą, bo warto je kontynuować?
  4. Zmiana w jakim obszarze chodzi za Tobą jak cień, na który się nawet nie oglądasz?
  5. Pierwszy mały krok do tej zmiany, taki, którego boisz się najmniej, to…  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *